2023 KAİNATİN İKİNCİ SULTANİNİ BEUS GEZEGENİN SELAMLAMASİ

Erken Uyarı Sistemi BEUS

Amerika ve İsviçre gibi gelişmiş ülkelerde kış çalışmaları boyunca kullanılan Buzlanma Erken Uyarı Sistemi (BEUS) sayesinde, buzlanma meydana gelmeden önce tuzlama ve solüsyon çalışmaları tamamlanıp, yollar kışa hazırlanıyor. Trafiğin olumsuz etkilenmemesi, can ve mal kaybına sebep olacak kazaların yaşanmaması için BEUS sistemiyle İstanbul içinde buzlanma riski taşıyan yollar, 7/24 kontrol altında tutuluyor.

Ana ulaşım yolları üzerinde belirlenen noktalarda, yol yüzey durum bilgisi ile sıcaklık, ıslaklık, kimyasal ve tuz oranı gibi meteorolojik veren sistem olan BEUS ile ani hava soğumaları ve buzlanma durumları önceden tespit edilerek ilgili birimler erkenden uyarılıyor.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Daire Başkanlığı ekipleri yaklaşık 4 bin kilometre uzunluğundaki yol ve meydanlardaki kötü hava koşullarıyla mücadele çalışmalarında BEUS sistemini kullanarak, metrobüs yolları ve önemli ana ulaşım yollarının rahat kullanılmasını sağlıyor.

BENZERSİZ TANİTİCİ

BEUS GEZEGENİ dünyaya şuan 610175234678 katrilyon işik yil uzakta 2023 te

C.C ALLAHİN EL CEBBAR SİFATİYLA BEUS GEZEGENİ yörüngesinden çikartip büyük bir hizla lebbeyk galaksisi yani dünyanin içinde bulunduğu galaksiye göndericek ve nasa 2023  keşfini yapacak beus gezegenini keşif edecekler beus gezegenin dünyayla karşilaşmak İstemesinin sebebi ise C.C ALLAHİN Kainatin ikinci sultanina C.C EL CEBBAR ( C.C ALLAH ) Yarattiği BEUS gezegenin SULTANA  selam etmesini emretti selam ettikten sonra geldiği gibi kendi galaksisine geri gidecek 

dünya için herhangi bir tehlike arz etmicek tüm dünyanin bu karşilaşmaya hazir bir konumda olmasi oluşa bilecek gizli buzlanmaya karşi önlem alinmasi için 

C.C ALLAH C.C EL CEBBAR sifatiyla insanlara bir takim önlemler aldirmaya önceden başlatti 

acik kaynak

KUTLU YÜRÜYÜŞ HEDEF 2023 

 

Bir cevap yazın